Karaborsacı

ucuzu, daha da ucuzu!

Karaborsacı

eticaret sitesi sahiplerine yeni bir satış kanalı

Gizlilik Politikası

Güncelleme : 2 Ağustos 2020

İşbu gizlilik politikası ile OKKODE Bilişim Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin bir ürünü olan karaborsaci.com ve karaborsacı uygulaması (Gizlilik politikasında “Karaborsacı” olarak anılacaktır) üzerinden platform üzerindeki üyelerin kişisel/tüzel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Üyelerin kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

Üyelerin firma bilgileri, buna bağlı tüm alt bilgileri de işbu gizlilik politikasında "tüzel bilgiler" olarak anılacaktır.

Karaborsacı üyelerinin kişisel/tüzel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak resmi kurum veya kullanıcı sözleşmesinde atfedilen marka sahipleri ile paylaşılabilecektir.

Karaborsacı, kişisel/tüzel bilgilerin ve Karaborsacı kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Karaborsacı güvenlik amacıyla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Karaborsacı tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Karaborsacı'nın bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, Karaborsacı haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler Karaborsacı tarafından da güncellenebilecektir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel/tüzel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Karaborsacı, internet sayfasını veya uygulamasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı veya cihaz ayarlarını değiştirebilirler.

Karaborsacı internet sitesini ziyaret eden veya uygulamasını telefonuna indiren her kullanıcı, Karaborsacı gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

iş ortağı

katalog ürünü

uygulama kullanıcısı

yönlendirme tıklaması